Eğitim Kadromuz

Kurucu Temsilcimiz

Lisans Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Eğitimini tamamladıktan sonra çocuk gelişimi uzmanı olarak birçok devlet ve özel okul öncesi eğitim kurumlarında çalışmıştır.

Erken Çocukluk Döneminde İnternet kullanımı, Disleksi Eğitimi, Ebeveyn Tutumlarında Baba Figürü, Montessori Training on Mathematics and Projections with Montessori Materials, Managing Relations with Diffucult Children and Brain Based Classroom Management, Senses Practices of Montossori and Daily Life Skills Practices of Montossori, Öfke ve Stres Yönetimi, Erken Çocukluk Döneminde Özgüven ve İletişim Becerileri, Erken Çocukluk Döneminde Teknoloji kullanımı, Okul Öncesi Çocukların Beslenme Alışkanlıklarının Araştırılması ve İncelenmesi projelerinde yer almış ve uluslararası sertifika programlarını tamamlamıştır.

Çocuk Gelişimi alanında sürekli değişim ve yeniliğe ihtiyaç duyulduğunun önemini ilke edinmiş olan kurucu temsilcimiz bu alanda eğitimlerine halen devam etmektedir.

Sınıf Öğretmenlerimiz,

Sınıf öğretmenlerimiz ve yardımcı öğretmenlerimiz okul öncesi çocuk gelişimi mezunu (Lise ve Üniversite dahil ) olup, okullarını derece ile bitirmiş öğrenciler arasından seçilmişlerdir.

Tüm branş derslerimizde alanlarında uzman olan eğitimcilerle birlikte çalışmaktayız.
Çocuğunuzu Nasıl Kayıt Ettirebilirsiniz? Bize Ulaşın
"Çocuklarımızı, merak duygusu gelişmiş, keşif yeteneği desteklenmiş, soran sorgulayan, çevreye ve topluma duyarlı bireyler yapmayı hedeflemekteyiz."